Akıllı telefonlara imei atma işlemi nasıl yapılıyor? Bugün sizler için imei atma işlemini görsel olarak sizlerle beraber yapacağız. Herhangi bir sebepten dolayı imei kolanlanmış cihazlara yeniden imei attırılması gerekiyor. Genel anlamda yurtdışından gelen cihazlara imei atılıyor. Eski model telefonların imeisini yeni model telefonlara atabilirsiniz.

Ancak imei atma sırasında genelde cihaz ile model uyumsuzluklarına karşılık bazı hatalar alabilirsiniz. Yinede bugün sizlere anlatacağımız işlemler ile hiç hata almadan yolunuza devam edebileceksiniz. Kullanacağımız yazılım ise TGT MKT SN 2.0 yazılımı olarak geliyor. Bu yazılım çok başarılı bir yazılım olup, PC ile yazılım arasında kablonuzu oynatmazsanız eğer, hata almadan işlemi başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Telefon ile bilgisayar arasındaki kablonuzu doğru bir şekilde takın. USB girişine ve telefonunuza takacaksınız.

TGT MKT SN 2.0 İmei Atma Yazılımı İNDİR

TGT MKT SN 2.0 İmei Atma Yazılımı nasıl kullanılır?

Programı ilk önce options seçeneğini kullanarak İmei kısmında basın ve daha sonra BAUND Rate üzerinden 2G ve 3G seçeneğini seçin. Şimdi ise ikinci adıma başlayacağız.

2. adımda ise telefonunuz ve bilgisayarınız arasında bağlantısını sağladığınız Com bağlantısını seçmeniz gerekiyor. Örnek com2 olabilir.

Şimdi ise cihazımızın ime adresini öğrenmemiz gerekiyor. Bunun için READ IMEI 1 kısmına tıklayın.

Bu boş alana ise yeni imei numarasını yazın ve diğer adıma geçelim.

Tüm alanları doldurduktan sonra Start tuşuna basın.

Yeni imei numarasını kontrol etmek için ise, READ IMEI 1 kısmına basınç

Kaynak : Mobil135 YORUMLAR

  1. arkadaşlar burada eksik bir bilgi var Bu programla sadece MTK işlemcili telefonlara imei atılır digerlerine atılamaz K20 de işe yaramaz mesela bunu bilin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz