Bundan 5 yıl önce yani 2014’de yenilikçi ve ciddi özelliklerle seçenek olarak gelen Inbox uygulaması, artık kullanımdan kaldırılıyor. Son gelen detaylarda ise, Inbox uygulamasında yer alan özellikler Gmail uygulamasına taşınacak.

Inbox özellikleri Gmail uygulamasına geliyor!

Inbox, ne yazık ki beklenen kullanıcı kitlesine ulaşamadı. Ancak uygulamada yer alan çok güzel özellikler henüz dahi tebrik edilmeyi hak ediyor. Sunmuş olunan yenilikçi nitelikleri ile maillerinizi yakında yönetmenizi sağlaması beklenen Inbox, alışılan tema dışında ortak bir arayüz sunacak.

Mart ayına dek kullanılması beklenen Inbox için artık yolun sonlarına gelmiş bulunuyoruz. Aslında Inbox için Google‘ın mailler uygulamasına bu beğenilen özelliklerin taşınması oldukça güzel bir işlev kazandırıyor.

Kısa süre önce Reddit‘te paylaşılan bazı görüntüler, yakın bir zamanda Inbox platformundaki arayüz özelliklerinin Gmail’de görüleceğini doğruluyor. Inbox uygulamasının sunduğu zamanlayıcılar ve kombinasyon seçenekleri çok fazla sevildiğinden mutlaka yok edilmemesi ve kullanılması gereken özelliklerdi. Bu bakımdan Gmail’e taşınması doğru bir karar olarak görülüyor.

Inbox’un beklenen kitleye ulaşmamasından dolayı böyle güzel özelliklerin Reddit‘te paylaşıldığı gibi Gmail uygulamasına gelmesi güzel bir seçenek olmuş. Sonuç olarak Gmail’de yer almayan Inbox özelliklerinin, Gmail’e gelip kullanılması, ciddi anlamda Gmail platformunun daha kullanışlı bir hale gelmesini sağlayacak. Detaylar geldikçe güncelleme yapılacaktır.

Peki siz Inbox kullanıyor muydunuz? Gmail’e gelecek olan Inbox özelliklerini sizde beğendiniz mi?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz