İngiliz aktör olan Idris Elba, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak Corona virüsü testinin pozitif çıktığını duyurdu. Kaydedilen bu gelişme ile Eba’yı sevenler ciddi anlamda üzüntü duymaya başladı.

Açıklamaların aktörün virüsüne yakalandığını ve sonradan öğrendiğini hatta bir kişi ile temas kurduğunu dile getirdi. Aktör durumu öğrendikten hemen sonra karantinaya alındığını ve sonucun pozitif çıktığını belirtelim.

Idris Elba’dan Corona virüsü açıklaması paylaşım:

“Bu sabah Corona virüsü testim pozitif çıktı. Çok can sıkıcı bir durum. Kızım henüz test olmadı ama durumu şimdilik iyi. Ben de fena sayılmam ancak bu mesele çok ciddi. Sosyal hayatta mesafe koyma işini yeniden düşünmeliyiz, ellerimizi yıkamalıyız. Daha dışarda virüs belirtisi göstermeden virüsü taşıyan çok sayıda insan var. Hasta hissediyorsanız bu konuda şeffaf olmalısınız. Birbirimizi düşünmeli ve dayanışma içinde olmalıyız” dedi.

Sizlerinde bildiği gibi birçok ünlü ve Hollwood yıldızında da corona vakası görülmüştü. Ülke olarak mutlaka önlemlerinizi alın ve kurallarınıza dikkat edin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz