Bugün sizlere instagram akış yenilenemedi hatasının çözümünden bahsedeceğiz. İşte detaylar..

Instagram kullanırken birçok sorun ile karşı karşıya kalabiliriz. Bunlardan birisi ise instagram akış yenilemedi hatası oluyor. Bugün sizlere bu hata hakkında bazı bilgileri aktarmaya çalışacağız. Bu hatanın ise 2019 yılı içerisinde çok fazla çıktığını görülüyor. Kesin çözüm olmayıp olumlu sonuçlar elde ettiğimizi belirtelim.

Instagram akış yenilemedi hatası

Instagram akış yenilemedi hatası neden dolayı kaynaklanır? Eğer bunun sebebini bilirsek hatayı çözebiliriz.

Bu hatanın en büyük sebebi internet bağlantısı oluyor. Akıllı telefonlarınız da mobil veri veya Wifi bağlantısı kullanmaktayız. Eğer internet bağlantınız yoksa, paketiniz bitmişse bu sorun internetin olmamasından dolayı karşınıza çıkacaktır.

Eğer google.com a girebiliyorsanız internet bağlantınız var demektir. Eğer durum böyle olursa, mobil veri ile bağlanın. Yada tam tersi Wifi ile deneyin. Sorun devam ederse instagram’a başka arkadaşlarınızın girebildiğini sorun. Giremiyorlarsa platform çökmüş olabilir. Ancak girebiliyorlarsa, instagram’ı kaldırıp yeniden kurun sorununuz büyük ihtimal çözülecektir.

Instagram internet erişimi sorunundan dolayı karşımıza çıkan akış yenilenemedi hatasının bir diğer sebebi ise VPN sorunu ve yoğunluk oluyor. Eğer bir vpn programı kullanıyorsanız ya platform bağlantıyı kabul etmiyordur yada vpn sorun çıkarıyordur. VPN programını kapatıp normal bağlantı sağlamayı deneyebilirsiniz. Bir diğer sorun ise sunucuların belli aralıklarda kendini yenilemesi oluyor.

Sizlerinde sorunları var ise yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz