Popüler sosyal medya olan Instagram uygulaması her yeni güncellemesi ile kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Instagram uygulamasında yapılan fotoğraf ve video paylaşımların özellikle kimlerden beğeni alacağı merak ediliyor. Instagram tarafından gelen güncelleme ile de beğeni özelliği kaldırıldı. Çoğu kullanıcı için Instagram beğeni ve takipçi sayısından ibarettir. Bu kişilerin Instagram uygulamasında kaldırılan beğenilere ne tepki vereceği büyük bir merakla bekleniliyor.

Instagram tarafından kısa bir süre önce beğeni sayısı kaldırılma kararı alındı. Türkiye dahil çoğu ülkede beğeni sayısının kaldırılması kararı alındı. Daha önce de Instagram’ın bu tarz bir özelliği kaldıracağını haberimizde paylaşmıştık. Türkiye’de de başlayan bu sistem yavaş yavaş ilerliyor ve Instagram uygulamasında artık beğeni sayıları yer almayacaktır.

Beğeni sayısı kalktı ve artık sizin resminizi ya da videonuzu beğenleri sadece siz görebileceksiniz. Ancak başka biri size ait olan fotoğraf ya da videoyaya kaç beğeni geldiğini göremeyecektir. Eğer beğeni sayısı binin üzerinde olursa a ve binlerce diğer kişi beğendi şeklinde yazı yerini alacak. Paylaşımı yapan kişi diğer seçeneğine bastığı zaman kimlerin beğendiğini görecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz