Bugün siz değerli okuyucularımıza instagramda karşımıza çıkan bazı sorunlardan bahsedeceğiz. Platformda takip edilen kişileri ve o kişilerden gelecek olan bildirimlerin neden gelmediği hakkında bazı bilgileri sizlere aktaracağız.

Instagram’da bildirim sorunları nasıl çözülür? Bildirimlerin açık olmasına rağmen platformda gelmemesi neden kaynaklanıyor? Aşağıda vermiş olduğumuz yöntemler ile beraber gözünüzden kaçan telefon ayarlarını yeniden kontrol etmeniz halinde sorunun düzeleceğini umuyoruz.

Bildirimler açık olmasına rağmen bildirim yok!

Eğer bildirimlerin açık olduğunu ve yinede bildirimlerin gelmediğini söylüyorsanız, aşağıdaki adımları hemen uygulayın;

  • İlk olarak telefon ayarlarına girin
  • Daha sonra bildirimler menüsüne dokunun
  • Bu kısımda Instagram’a dokunun
  • Daha sonra bildirimlere izin ver seçin
  • Kilitli ekranda göster seçeneğine dokunun

Bu ayarlardan sonra telefondaki bildirim ayarlarınız düzelecektir. Eğer ses gelmiyor ve ekrana bildirim geliyorsa, ses ayarlarınızı da kontrol edin.

Bildirimler takip edilen kişilerin beğenileri veya yorum gibi DM’lerinden gelmektedir. Sizlerin de takıldığı noktalar olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil132 YORUMLAR

  1. Ya benim hepsi açık ancak bildirim uygulamaya girmediğim takdirde gelmiyor. Fotoğraf paylaşıyorum anasayfaya düşmüyor kimse görmüyor profilime girmedikçe. Eski saçma sapan mesajlar geliyor bu kim diyorum yani. Kendimle konuşuyomuşum gibi aylardır sürüyor heryere sorunumu yazdım yardımcı olun lütfen hesabımı dondurdum Buga girmiştir felan denildi

  2. Dediğiklerinizin hepsi açık kaç kere denedim ama arkadaşlarım bana directen mesaj atınca bildirim geliyo1 sn sürüyor sonra geri gidiyor ancak uygulamaya gircem o şekilde görcem ne yapmalıyım nasıl bu sorunu çozerim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz