Tiktok’un popüler sosyal medya uygulaması olup diğer platformları sollaması ile birlikte instagram Reels özelliğini kullanıcılara sundu. Ancak Instagram CEO’su Adam Mosseri, verdiği röportaj ile gündeme geldi.

Instagram CEO'su: TikTok Bizden İleride Haberi • HaberVer.me

The Verge ile yaptığı röportajında instagram’ın reels özelliğini söyledi ancak sonuçların pekte iç açıcı olmadığı belirtti. Birçok kullanıcının normal videolar ile IGTV’nin farkını bilmediğini belirten Mosseri, ” İnsanların yeni özellikleri kullanma ve tüketme oranı konusunda iyiye gidiyoruz. Ancak yine de bu TikTok’a yaklaşabileceğimiz kadar yeterli değil. TikTok’un bizden önde olduğu konusunda dürüst olmalıyız. ” ifadelerini kullandı.

Mosseri, güçlü unsurlara sahip olan tiktok’un özgün içerik üretme konusunda daha güçlü olduğunu dile getirdi. İşte Mosseri’nin o sözleri!
” Reels, henüz güçlü ve yenilikçi komedi unsurlarına ev sahipliği yapabilecek kapasitede değil. TikTok’un özgün içerik üretme ve daha fazla komedi unsuru barındırma konusunda bizden daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. ”

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz