Bugün sizlere instagram kullanıcı adınız ile hesabınızı açmak için girdiğinizde kullanıcı adı bulunamadı sorunu hakkında bazı bilgileri aktaracağız. Benimde başıma gelen bu sorunu kısa süre önce çözüp kurtulmayı başardım. İşte detaylar…

Sizlere destek vermek adına bu sorun hakkında ne yaşamışsam sizlere teker teker aktarmaya çalışacağım. Hadi lafı fazla uzatmadan başlayalım.

Instagram dondurulan hesabı açamıyorum

Tüm dünyanın kullanmış olduğu fotoğraf ve video izleme platformu olan Instagram’da hesaplarımızı geçici bir şekilde çoğumuz dondurmuşuzdur. Hesabımızı geri açmak istediğimiz de ise kısa süre önce ben dahil birçok kişi hesap bulunamadı hatasıyla karşılaştı. Sizlere kendi çözüm yollarından hemen bahsedeyim.

Instagram hesabınızı dondurduktan sonra hemen geri açmak isterseniz, hesap bulunamadı hatasını alabilirsiniz. Bunun için 2 gün kadar uğraşmadan beklemenizde fayda olacaktır. Eğer bu süreçten sonra yeniden hata alırsanız, şifrenizi doğru girmediğinizi belirteyim. Aklınıza gelen tüm şifreleri sonuna kadar deneyin.

Ben kendi dondurulan hesabımda hata aldım ve şifre sıfırlama yap dememe rağmen hesap bulunamadı dedi. Herhalde instagram hesabımı kapattı diye düşünürken, bir şifre daha aklıma geldi ve denedim açıldı.

Instagram artık uzun süre dondurulan hesablarda doğru şifre girilmediği zaman, hesap bulunamadı hatası veriyor. Amaç ne bizde bilmiyoruz ama doğru şifre girmeniz şart.

Sizlerde bu şekilde sorun alırsanız eğer, instagram müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Instagram destek adresi üzerinden mail atarak sorunuzu dile getirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz