Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın bu sıralar yayınlanan Survivor programı fazlasıyla izlenmektedir. Pandemi döneminde dizilerin ilerleme süreci durduruldu ancak Survivor yarışması her gün yeni bölümü ile devam ediyor. Yarışma çekimleri için bulundukları bölgede virüs olmamasından dolayı sıkıntı yaşanmamaktadır. Acun Ilıcalı bayrama özel programları ile devam ediyor.

Bayramın ikinci günü canlı yayın ile Instagram rekoru kırmak isteyen Ilıcalı, istediğine ulaştı. 25 Mayıs tarihinde saat 23.30’da kendi Instagram hesabından canlı yayını açan Acun Ilıcalı 2 dakikada dünya rekoruna sahip oldu. Önceki rekor rapçi Tekashi69’a aitti ve rekoru 2 milyondu. Rapçi hapis cezasından bahsediyordu ve anlık 2 milyon takipçiye ulaştı. Acun Ilıcalı tarafından yapılan yayına ise 3 milyon kişi katıldı. Televizyonda, NBA’da bulunan Türk basketbolcu Cedi Osman’ı takip etmelerini ve desteklemelerini isteyen Acun Ilıcalı söyledikten 10 dakika sonra yaklaşık 600 bin takipçi kazandırdı.

Cedi Osman’a sadece 10 dakika içerisinde 600 bin takipçi kazandıran Acun Ilıcalı, söylediklerini uygulamaya devam ediyor. Instagram rekoru kırılırsa yarışmacılarını partiye götüreceğini söyleyen Ilıcalı sözünde durdu ve yarışmacılarını partiye götürdü. Instagram üzerinden böyle bir rekorun kırılması sağlandı. Daha önceden gönüllülerin ödül kazanması ile Instagram’da canlı yayın açan Acun Ilıcalı, anlık 1 milyon izlenme olunca rekor kırmaya karar verdi. Dün saat 23.30’da gerçekleşen yayın sayesinde Instagram canlı yayın rekoru artık Acun Ilıcalı’ya ait. Sizin bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir? Bu konu hakkında olan görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz