Instagram’da fotoğraf indirme yöntemleri hakkında sizlere bazı bilgiler vereceğiz. Bugün fotoğraf nasıl indirilir sorusuna net bir cevap veriyoruz. İşte detaylar..

Tüm dünyanın kullanmış olduğu popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da bazen fotoğrafları indirmek isteriz. Ancak bunları direkt olarak indirmek için bir özellik bulunmuyor. Bazılarımız ekran görüntüsü alıyor. Bunu hepimiz biliyoruz.

Instagram fotoğraf indirme yöntemleri neler?

Web ortamında ve iOS ile Android ortamında bazı çözümler elbette mevcut. Bunun için ilk önce web çözümüne bakalım. Instagram’da kaydetmek istediğimiz içeriğin sağ üst kısmında URL’yi kopyalama menüsünden adresi kopyalayın. Daha sonra Downloadgram.com adresine girin ve kopyaladığınız adresi yapıştırın. Ardından indir butonuna basın. Böylelikle indirmiş olacaksınız.

iPhone kullanıyorsanız eğer Instagram fotoğraflarını indirmek için bazı uygulamalar var. Bunlardan bir tanesi ise Instant Save – Quickly Repost’ uygulamasını App Store üzerinden indirin ve yükleyin.

Uygulamaya giriş yapın ve içeriğin URL’sini kopyalayın. Daha sonra uygulamayı açın ve linki kopyaladığınız fotoğraf karşınıza çıkacak. Save demeniz yeterli olacaktır.

Şimdi ise Android için bahsedeceğiz. QuickSave isimli uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Daha sonra Instagram ile giriş yapın ve aynı şekilde indirmek istediğiniz fotoğrafın URL’ini aynı yöntemle kopyaladığınızda içerik otomatik olarak inecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz