instagram fotoğrafları

Instagram fotoğrafları artık 1080×1080 çözünürlükle kaydedilecek. Artık Instagram fotoğraflarında daha fazla ayrıntı görebileceksiniz.

Instagram Android ve Instagram iOS mobil uygulamalarında paylaşılan fotoğraflar daha kaliteli olacak. Uygulama geliştiricilerinin yaptığı güncelleme sonucunda kullanıcılar daha net fotoğraflar yükleyebilecekler.

Yakın zamanda çektiğiniz fotoğrafları ve paylaşılan fotoğrafları 1080×1080 çözünürlükle görecek ve paylaşabileceksiniz. Bu güncelleme, sadece Instagram uygulamasının mobil sürümlerinde geçerli. Yani instagram.com web sitesinde görülen fotoğraflar eski görsel kalitesinde olacak.

Instagram’ın bu güncellemesi aslında çok doğru bir güncelleme oldu. Çünkü akıllı telefon ekranları büyüdü. Ekran çözünürlükleri çok yükseldi. Önceki akıllı telefon modellerinin ekran çözünürlüğü oldukça düşüktü. Yani paylaşılan fotoğraflar düşük kalite olmasına rağmen fotoğaflar sadece telefon ekranının izin verdiği kalite düzeyinde görülüyordu. Şimdi çoğu telefon ekranı 1080p çözünürlük vadediyor. Bu da fotoğraflarda daha çok ayrıntıyı görebilmek anlamına geliyor.

instagram fotoğrafları
instagram fotoğrafları

Instagram Android uygulamasını indirin:

[appbox googleplay com.instagram.android]

Instagram iOS uygulamasını indirin:

[appbox appstore 389801252]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz