Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da yer alan fotoğrafları bazen galerimizde görmek isteriz. Fotoğrafları toplu bir şekilde indirmek isteyen kullanıcılar içinde yeni bir uygulama geliştirildi. Basit adımlar sayesinde Instagram fotoğraflarını programsız bir şekilde indirebilirsiniz. Bu yazımızda da Instagram fotoğraflarıni bilgisayara toplu bir şekilde nasıl indireceğiniz konusunda yardımcı olacağız.

Instagram uygulamasında paylaşılan fotoğraflar Android ya da iOS cihazınıza otomatik olarak kaydedilmektedir. Instagram uygulamasında paylaştığınız tüm fotoğraflar, galerinizde yerini alır. Ancak konu bilgisayara geldiği zaman ek bir programa ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere Instagram fotoğraflarını toplu bir şekilde bilgisayara indirmek için program ihtiyacı duymadan nasıl halledebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

İlk olarak Instagram verilerini indir sayfasına yani bu linke tıklayın. Ardından hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Instagram şifrenizi girdikten sonra ‘İndirme talep et’ butonuna basıp daha sonra sürenin uzunluğunu sorgulayabilirsiniz. Uzun sürme nedeni ise Instagram fotoğrafların dışında yorumlar, takip ettiğiniz kişiler, mesajlar ve birçok dosya içerisinde sunulduğu için hazırlanması da zaman alabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz