Netflix yeni bir özelliği test ediyor. Akış platformunun akıllı telefon uygulaması, dizilerinin ve filmlerinin önerilerini görebileceğiniz ve gelecek sürümler hakkında uyarıları görebileceğiniz bir “Ekstralar” sekmesi ekledi. Bu yayın, ünlü Instagram Hikayeleri‘ne çok benziyor.

Netflix, bir kez daha, sosyal ağlardan gelen gelişmelerden ilham aldı. Kısa bir süre önce şovlarının video formatında önizlemelerini portre biçiminde ve süper popüler Instagram Stories‘i hatırlatan tanıtımlarından sonra, yeni Netflix “Ekstralar” şu anda yalnızca test için seçilen bazı kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Ve her zaman olduğu gibi, Netflix iyi sonuçlar alırsa, yeni özellik platformun tüm abonelerine sunulacaktır.

Şimdi bu dikey videolarda olduğu gibi, “Ekstralar”, WhatsApp, Twitter, Facebook, Snapchat … ve Instagram Hikayeleri gibi diğer uygulamalar aracılığıyla gördüklerimizi paylaşmamıza izin veriyor. Sadece bu da değil, hatırlatıcılar da ayarlayabilirsiniz, böylece en ilginç önceleri unutmazsınız. Videolar otomatik olarak oynatılır, ancak ses olmadan (siz etkinleştirene kadar) ve yeni yayında gösterilen görüntüler yatay olarak sürüklenerek görülebilir.

Navigasyon çubuğundaki bu yeni sekmeyi keşfeden ilk medya kuruluşu olan Variety’ye yapılan bir açıklamada Netflix, hayranlarımızın sevdikleri unvanlarla daha derinden bağlantı kurmasına ve yenilerini keşfetmelerine yardımcı olmak için “mobil uygulamamızdaki video ekstralarını beslediğini” söyledi. izlemek.” Akıllı telefonlar için Netlix uygulamasında “Ekstralar” sabit bir bölüm olacak mı?

Ne düşünüyorsun? Yeni “Ekstralar” sekmesini denemek ister misiniz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz