Milyonlarca insan düzenli olarak Instagram kullandığından, bu platformda çökmeler ve hatalar kaçınılmaz ve çok yaygındır. Reklamdan arkadaşlarınızla bağlantı kurmaya kadar Instagram’ın kapalı kalma süresi felaket olabilir. Yine de her hatanın bir düzeltmesi vardır ve bu makale en yaygın Insta sorunlarından biri olan Instagram hikaye hatasını çözmenize yardımcı olacaktır.

Instagram Story Hatası Nasıl Onarılır?
Güncellemeler – Telefonunuzun yazılımı, uygulamanın yazılımından daha yeniyse (veya tam tersi), ikisi uyumlu değildir. Öte yandan, yakın zamanda bir güncelleme yaptıysanız ve sorun başladıysa, bu kesinlikle yeni yazılımla ilgili bir sorundur.
Farklı bir cihaz kullanın – Tablet veya bir arkadaşınızın telefonu gibi başka bir cihazı kullanmayı deneyin.
Farklı bir hikaye yükleyin – GIF, çıkartma veya emoji içermeyen boş bir hikaye yüklemeyi deneyin. Bu, belirli bir içeriği yüklemenize izin vermeyen bir sistem hatası olabilir.

Instagram Sunucularının Hatayı Düzeltmesini Bekleyin
En yaygın senaryolardan biri Instagram uygulamanızın çalışmamasıdır çünkü Instagram geliştiricileri ya belirli bir hatayı düzeltir ya da belirli bir özellik üzerinde çalışır. Instagram sunucularında bir sorun olduğu için kullanıcılar ana sayfalarını yenileyemiyor, herhangi birinin hikayesini görüntüleyemiyor veya kendi hikayesini yayınlayamıyor olabilir. Sunucunun hareketini bekleyin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz