Instagram uygulaması dünyanın en gelişmiş sosyal paylaşım uygulaması olarak kullanılmakta. Gerçek dünyadan uzak daha güzel ve daha popüler olmak istiyoruz. Daha güzel fotoğraflar için farklı uygulamalar kullanmak elbette mantıklı olacaktır. 

Instagram bizlere her ne kadar güncel gelip efekt ve güzelleştirmeler sunsa bile, yeterince bulunamayacağını biliyoruz. Bu bakımdan diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarına ihtiyaç duyuyoruz. Bizlerde sizler için harika fotoğraf düzenleme uygulamalarını bir araya getirdik.

Instagram İçin Fotoğraflar Düzenleme Uygulamaları

Birazdan aşağıda bir kaç tane Instagram fotoğraf düzenleme uygulamasını sizlere belirtip ufak bir açıklama sunacağım. Sizlerde Instagram filtlerelerinin yanı sıra bu uygulamalar ile kendinize daha farklı bir hava katabilirsiniz. Hadi başlayalım.

Snapseed

Snapseed‘in en büyük avantajı, seçici ve fırça düzenleme araçlarıdır. Bunlar, yalnızca görüntünün tamamına ayarlamalar uygulamak yerine, fotoğrafınızdaki belirli bölümleri düzenlemenize olanak tanır. Bu, belirli bir nesnenin fazla pozlandırılması durumunda, o nesneyi düzenleyebilir ve görüntünün geri kalanının parlaklığını ve pozlamasını etkilenmeden bırakabilirsiniz.

Snapseed ayrıca çeşitli filtreler ve diğer gelişmiş araçları da içerir. Fotoğrafınızı düzenledikten sonra onu dışarı aktarmayı veya Instagram hesabınızdan paylaşmayı seçebilirsiniz.

A Color Story

A Color Story, uygulaması hem filtre hemde fotoğraf ayarlama konusunda ücretsiz olarak çoğu işlemi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Elbette ücretli özellikleri de bulunuyor.

VSCO

Çoğu özelliği ücretsiz olan VSCO yinede bazı önemli özelliklerinin ücretli olması satın almaya teşvik ediyor. Instagram dahil bir çok platformda paylaşımlarınızı otomatik yapmanızıda sağlayabiliyor.

Adobe Photoshop Express

Adı bile bizi kendine çeken ama bir o kadarda korkutan kesin zordur dedirten Photoshop Express çok ince detay sunan bir fotoğraf düzenleme uygulaması oluyor. Filtre geliştirme ve kolaj oluşturma gibi çok geniş özellikleri bulunuyor.

Pixlr

Pixlr çok fazla gündemde şu sıralar aslında kolaj oluşturma ve sıradışı efekleri kullanmanız mümkün. Çok şık olan pozlama özelliğini de herhalde kullanmayan kalmamıştır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz