Instagram üzerinde birçok beğenilen postlar bulunmakta ancak kullanıcıların bu postları ya düzenlemeye izni yok ya da uğraşmak istemiyorlar. Bu noktada repost devreye giriyor. Repost, Instagram’da yer alan beğenilen herhangi bir fotoğrafın veya videonun paylaşımının uğraşılmadan kullanıcıların kendi hesabı üstünden paylaşmasına yardım eden bir özellik olarak açıklanabilir. Bizde size bu yazımızda en iyi repost uygulamalarını anlatacağız.

Instagram Repost nasıl yapılır? Repost for Instagram - ShiftDelete.Net

1.Regrann
Uygulamayı ilk indirdiğinizde size uygulamayı nasıl kullanacağınız öğretilir, daha sonrasında instagram repostlarınızı için kullanmaya başlayabilirsiniz. Dinleyici hizmetini etkinleştirme veya devre dışı bırakma ya da bir fotoğrafa veya videoya bir kullanıcı adı filigranı ekleme gibi birçok seçeneği olan bu uygulama yalnızca Android kullanıcıları için mevcuttur.

2. Repost For Instagram
Artık sadece android için uygun olan bu uygulama aradığınız hemen hemen her şeye sahiptir. Uygulamayı ilk açtığınızda size nasıl başlayacağınızı anlatacak bir rehber karşılar. Daha sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

3. Reposter For Instagram
Kopyalanmış bağlantı geçmişine, yeni gönderilere ulaşmak için harika bir uygulamadır. Bu uygulama aynı zamanda birden fazla resim / video içeren gönderileri listeler ve tek tek bulmakta zorluk yaşamazsınız.

4. Repost: For Instagram
Burada bahsettiğimiz uygulamalarla aynı gibi görünmeye başlıyor ancak durum öyle değil. Bu uygulama ile tek bir hareketle işinizi halledebilirsiniz. Uygulama cihazınıza yüklendikten sonra, yapmanız gereken tek şey Instagram’dan panonuza bir bağlantı kopyalamaktır ve Repost gerisini halleder.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz