Bugün sizlere instagram’da izin verilmeyen bağlantı hatası hakkında merak ettiğiniz bilgileri aktaracağız.

Genel bir sorun olan ve hepimizin karşılaşmış olduğu instagram izin verilemeyen bağlantı hatasında kişiler fotoğraf yada video beğenisi yapamaz ve takip isteği atamıyor. Peki neden? Hata ise şu şekilde görülmektedir.

Görünüşe göre profilin izin verilmeyen bir bağlantı içeriyor. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız bize bildirin.

Bu yukarıdaki hatanın sebebi ve çözümünü sizlere hemen anlatalım.

Instagram izin verilmeyen bağlantı çözümü

Instagram’ın shadowban kısıtlama ile karşılaştığınızı belirtebiliriz. Bu bakımdan sizlere hemen bir çözüm önerisinde bulunalım.

Profilinizde url kısmına yasaklı siteler veya geçersiz link kullanmışsanız eğer, instagram filtrelerinden geçemediğiniz bir sıkıntı olabilir. Bunun çözümü için ilk olarak profilimizi kontrol edeceğiz. İlk olarak elbette birografimizi ve geçersiz bağlantıları düzenleyeceğiz.

  • Profili düzenle kısmına gelin
  • Şimdi ise internet sitesi kısmında yazan linkin geçerli olduğunu kontrol edin.

Biyografi kısmına baktığınızda eğer geçersiz bir link adresi görüyorsanız bunu kaldırın. Profili düzenle kısmında mutlaka çalışan bağlantılar olması gerekiyor. Bu işlemleri uygulamanız halinde, instagram sorununuz çözülecektir.Bunun yanı sıra instagram shadowban ile müstehcen içerik ve çok sık etiket kullanmış hatta fazla beğeni yapmışsanız da bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz