WhatsApp tarafından kısa bir süre önce testi gerçekleşen mesajlara kendi kendine silinme özelliği artık Instagram uygulamasına da geliyor. WhatsApp uygulaması daha önceden kendi kendine silinen otomatik mesaj üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Hatta bu konuya daha önceki yazılarımızda değinmiştik. WhatsApp uygulamasına gelecek olan otomatik mesaj silme özelliği sayesinde istediğiniz tarihi saati belirlediğiniz zaman o saatte yer alan mesajlarınız silinecektir. Sizin silmenize gerek kalmadan otomatik bir şekilde istediğiniz zaman mesajlar kaybolacaktır.

Kullanıcılar tarafından belirli zaman aralıkları oluşturulacak ve bu zaman aralıklarında yer alan mesajlar otomatik olarak silinecektir. Kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak olan bu özellik şimdi de Instagram uygulamasına geliyor. Jane Manchun Wong tarafından keşfedilen bu durum, yeni özelliği ortaya çıkartıyor. Jane Manchun Wong tarafından çıkarılan yenilik Instagram uygulamalarında yer almaya hazırlanıyor ve yapılan açıklamalara göre Instagram’ın şu an üzerinde çalıştığı özellik, herhangi bir mesajdan çıkış yaptığınız zaman devreye giriyor.

Sohbet penceresinden çıkıldığı zaman mesajların silinme özelliği ilk olarak SnapChat uygulamasında görüldü. Paylaşımı yapılan gönderilerin son 24 saat içinde siliniyor. Snapchat kullanıcıları arasında metin mesajları ve medyalar da kullanıcı mesaj ekranı kapanınca kayboluyordu. Bu özelliğin şimdi Instagram uygulamasında yer alacak olması kullanıcıları fazlasıyla sabırsızlandırıyor. Instagram uygulamasına gelecek olan bu özelliğe kullanıcıların tepkisi ne olacak? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz