Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, yeni bir özellik ekledi. Koronavirüs ile mücadele kapsamında teknoloji devleri, sosyal medya uygulamaları da destek veriyor. Dünya genelinde yayılmasını sürdüren Koronavirüsü için yapabileceğimiz en iyi şey evde kalmak ve dışarı çıkmamak.

Kullanıcıların evde kalması için popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da devreye girdi. Instagram tarafından kısa bir süre önce #evdekal ve #teşekkür etiketi kullanıcılara sunuldu. Şimdi ise teşekkür etiketi ile atılan hikayeler en ilk sıraya taşınıyor. Teşekkür etiketi adı altında paylaşacağınız hikayeler ön plana çıkıyor ve hikayeler kısmına girdiğiniz zaman en ilk sırada teşekkür paylaşımı yapılan hikayeleri görmüş olursunuz.


Instagram uygulaması her gün saat 19.00’da teşekkür etiketi ile paylaşılan hikayeleri düzenleyecek. Bu durum sayesinde koronavirüsle mücadeleye yardım için yeni bir adım atılmış olacak. Ayrıca Instagram ve Netflix birleşerek korona virüsü için dizi çalışmalarına başladığı bilgisini de sizlerle paylaşmış olalım. Siz Teşekkür etiketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz