Popüler sosyal medya uygulamaları arasında yerini alan Instagram’da bazen toplu fotoğraf ve video indirme ihtiyacı duyabiliriz. Bilgisayarınıza görsel medya ürünlerini toplu bir şekilde indirmek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Instagram uygulamasında toplu fotoğraf ve video indirme işlemi konusunda yardımcı olacağız.

Instagram resimlerini bilgisayara indirme işlemi konusunda üçüncü parti uygulamalara ihtiyaç duyacağız. Instagram uygulamasında resim veya video indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız, bu konuda dikkat etmeniz gereken hesabın açık olmasıdır. Gizli olan hesaplarda fotoğraf indirme işlemini gerçekleştiremezsiniz. Bu yüzden indireceğiniz resimlerde hesabın açık olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

İndirme işlemini gerçekleştirmek için bu linke tıklayın. Daha sonra Instagram uygulamasına geçiş yapın ve indirmek istediğiniz fotoğrafı kopyalayın. Ardından linki verdiğimiz adreste “Enter Instagram Video Url here” yazan yere yapıştırın. Instagram uygulamasında fotoğraf ve video indirme işlemini bu şekilde uygulayabilirsiniz. Bu durum sayesinde Instagram’da toplu fotoğraf ve video indirme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz