Instagram TV özelliği sayesinde kullanıcıların kendi kanallarını oluşturmalarına ve ürettikleri video içeriklerini paylaşımları gerçekleştirmektedir. Bu platform üzerinden yayınlanan videoları indirmek istiyorsanız da bu yazımızda sizlere Instagram TV videolarını nasıl indireceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

IGTV platformunda dikey videolar üzerine odaklanılıyor ve video üreticilerinin bu formatta video paylaşmaları isteniyor. IGTV’de beğendiğiniz videolar oluyorsa bu videoları arşivinize kaydetmek isteyebilirsiniz. Bu durum için ek bir uygulama kullanmanız gerekiyor. IGTV Downloader uygulamasını indirerek IGTV videoları için kullanabilirsiniz.

Videoları indirmek istiyorsanız da ilk olarak IGTV üzerinden indirmek istediğiniz videoyu kopyalayın. Ardından IGTV Downloader uygulamasına girip kopyaladığınız bağlantıyı ana sayfada yer alan alana yapıştırıp Search butonuna basın. Kısa bir süre sonra Download Now butonununda yer alacaktır. Bu butona basıp video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İndirdiğiniz video, diğer cihazda oynatabileceğiniz bir MP4 formatı yer alacaktır. Bu adımlar sayesinde istediğiniz zaman videoyu izleyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Instagram TV videoları indirme konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz