Bu yazımızda sizlere Instagram üzerinden takipçi satın alma işleminin güvenilir olup olmadığından bahsedeceğiz. Instagram üzerinden takipçi arttırmak için karşımıza bazı siteler çıkar, takipçi satın al, bu kadar takipçi şu fiyat şeklinde reklamlarla karşılaşırız. Popüler olmak için takipçi arttırma programları kullanmak büyük hatalara sebep olabilir.

Instagram üzerinden takipçi satın alma uygulamaları, beğeni kasma, takipçi kasma, takibi bırakanları görme tarzı programlar üçüncü parti programı olarak bilinmektedir. Bu tarz programlar sonucu karşınıza Instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık şeklinde hatayı çıkarır. Bu durum sonucunda da Instagram hesabınız banlanabilir. Yani üçüncü parti uygulamalarını kullanmak hesabınızın kapatılmasına kadar gidebilir.

Instagram bu sorunla alakalı olarak önlem almak adına, üçüncü parti uygulamaları kullanan hesapların şifrelerini değiştirmektedir. Hesap şifresi değiştirilen kullanıcılar, Instagram giriş sorunu yaşamakta ve hesaplarını doğrulayamazlar. Sadece hesap doğrulama değil aynı zamanda e-posta adresi olmadığından da giriş sorunu yaşanabilir.

Bu yüzden Instagram üzerinden takipçi satın almak için, kullanacığınız uygulamalar hesabınız için tehlike oluşturur. Instagram üzerinden takipçi satın alma gibi bir planınız varsa bu planınızdan vazgeçmenizi tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda takipçi satın aldığınız hesabınızda belli olur. Örnek olarak 25k takipçiniz var ve beğeniniz 150. Bu durum hem sizi küçük düşürür hem de takipçi satın aldığınızı gösterir. Hesabınız takipçi arttırmak isterken çalınmaya kadar gidebilir. Şifrenizi güvenip herkese teslim etmeyin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz