Günlük yaşantımız boyunca İnstagram neredeyse her saat başı bir paylaşım yaptığımız, kim nerede kimin ile fotoğraf paylaşmış gibi merak etmiş olduğumuz sosyal paylaşım platformlarından bir tanesidir. Bu kadar sık olarak kullanmış olduğumuz bu paylaşım aracının bizlere yansıtmış olduğu bazı sorunlardan bir tanesi de “üzgünüz instagramınıza giriş yapamadık” sorunudur. Bu sorunun birçok kişi tarafından sıklıkla karşılaşıldığını ve bu soruna çözüm olarak hiçbir bilgileri olmadığını gördük. Bu genellikle çoklu hesaplar arasında geçiş yaparken rastlanan bu sorun için çözüm yollarını sizler için araştırıp yazımıza uyarladık.

Sorun Nasıl Çözülür

Bu sorunun karşılaşılmış olmasının sebebi İnstagram tarafından belirlenen kuralların ve limitlerin uymaması ve İnstagram kurallarınızı göz ardı ediyor olmanız sizlerin telefonlarınızdan istediğiniz hesabınıza geçerken belli sorunlar ile karşılaşıyor olmanız. Bu sebeplerden ötürü bazı limitleri aşmadan hesaplarınız üzerinden paylaşım yapmanız gerekmektedir.

İnstagram Şifre Sıfırlama

Giriş sorunu aslında İnstagram tarafından alınan güvenlik önlemlerinden bir tanesidir. Bu sorunu gördüğünüzde ilk olarak İnstagram limit kurallarını incelemeniz ve ona göre hareket etmeniz gerekmektedir. Kuralları da inceledikten sonra şifre değişikliğine gitmeniz sizin için sağlıklı olacaktır. Şifrenizi sıfırlayıp yeni bir şifre belirlemiş olduktan sonra İnstagram hesaplarınız arasında istediğiniz gibi hesap değişikliği yapabilir ve rahatça paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Yapılacak işlemlerde kesinlikle İnstagram kurallarına uymanız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Aksi taktirde yine aynı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz