Tüm dünyanın en büyük sosyal medya içerik platformu olmayı başaran Instagram, son zamanlarda yeni güncellemeler ile daha fazla gelişim kaydetti. Bu yıl ise Instagram’a çok güzel özellikler gelecek. İşte detaylar…

Önceleri sadece fotoğraf attığımız platform artık bir çok daha hizmet veriyor. Neler neler geldi geçti der gibiyiz. Peki 2019’da instagram’a hangi özellikler gelecek?

Instagram’a yeni kamera modu gelecek

Instagram’ın alt yapı olarak kamera konusunda her zaman en iyisi olması gerekiyor. Bu bakımdan bu yıl instagram’a birçok kamera özelliği tek bir çatı altında sunulacak.

Instagram Hikayelerinde Bağış Seçeneği

Şimdiye kadar hikayelere bir çok özellik geldi. Etiket, konum isim yazma gibi birçok seçenek ve son olarak test özelliği gelmişken, bu yıl sonuna doğru bağış yapma özelliği gelecek gibi duruyor. Böylelikle kişiler bağış yapabilecek ve toplayabilecekler.

Instagram’da direk ürün satın alma!

Instagram’da bu yıl sonuna doğru artık beğendiğiniz bir saat, elbise gibi birçok ürünü direk fenomenler aracılığı veya satıcılar üzerinden sepete ekleyebilir ve satın alabileceksiniz. Böylelikle aracı siteler ve satıcılar olmadan direk satın alma kolaylığı gelecek.

Beğeni sayıları gizlenebilecek!

Instagram’a artık bu yıl beğeni sayısı özelliği kesin gelecek. Böylelikle beğeni sayıları gizlenebilecek ve beğenilere basarak merak edenlerin teker teker sayması gerekiyor. Bu özellik fenomenleri ise etkileyecek gibi duruyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz