Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, kullanıcıları memnun etmek için farklı özellikler üzerinde deneme yapıyor. Facebook tarafından satın alındıktan sonra daha da gelişen Instagram, birçok farklı özellikleri sayesinde kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Şimdi ise elde edilen bilgilere göre Instagram’a TikTok Özelliği geliyor. Daha önceden SnapChat’in hikaye özelliği Instagram’a taşınmıştı. Şimdi ise TikTok’un özelliği Instagbram’a taşınıyor.

Ülkemizde şu an için sunulmasa da müzik özelliğini Instagram hikayelerinde kullanabiliyoruz. Instagram tarafından gelecek olan yeni özelliğe göre TikTok ile benzer şekilde kısa videolar oluşturabileceksiniz. TikTok’tan esinlenerek Instagram’a taşınacak olan bu özellik hakkında detaylar Twitter’da paylaşıldı. Ülkemizde şu an için kullanılmayan müzik ekleme özelliği ile bu özellik birleştirilecek.

TikTok’a benzeyen videoların ortaya çıkması bekleniliyor ve Instagram’ın, SnapChat’in hikaye özelliğini almasının ardından SnapChat tarihe gömüldü. TikTok’un özelliğinin Instagram’a alınmasının ardından TikTok bu duruma nasıl bir cevap verecek ve tepkisinin ne olacağı büyük merak konusu. Güncelleme ile gelecek olan bu özelliğin ne zaman geleceği bilinmiyor. Peki sizin bu konu üzerinden yorum ve düşünceleriniz nedir?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz