Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, toplu bir şekilde görüntülü arama özelliğini güncelleme ile kullanıcılara sunacak. Arkadaşlarınızla görüntülü arama yaparken bir uygulamaya birlikte bakmanıza izin veren yeni özelliğini kullanıcılara duyurdu. Corona virüsü ile tüm dünya mücadele etmektedir ve evde kalarak bu virüsün yayılmasını engelliyoruz. Ancak evde bir süre sonra canımız sıkılabiliyor. Instagram tarafından gelecek olan bu özellik sayesinde arkadaşlarınızla bağlantı kurup keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Netflix Party uygulaması bildiğiniz üzere Netflix’i arkadaşlarla izlemeye izin veren bir platformdur. Evde kal kampanyası adı altında yapılan bu durum evde olsanız bile arkadaşlarınızla kendinizi yan yana hissetmeniz içindir. Bu kampanyaya Instagram’da katıldı ve Instagram uygulamasında takılırken arkadaşınızla beraber birlikte izleyebileceğiniz görüntüler olacaktır. Direct Mesaj üzerinden ya da doğrudan bir sohbet üzerinden erişim sağlanacak olan yeni özelliğin avantajı da; görüntülü arama sırasında ekranın sol alt köşesinde yer alan fotoğraf simgesine dokunarak, beğendiğiniz, kaydettiğiniz video ya da fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

Instagram uygulamasına arkadaşlarınızla beraber göz atmanız beraber yorum yapmanız oldukça keyifli olacaktır. Gelecek olan bu özellik şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmaya başladı. Şirket tarafından gelecek olan bu özellik şu sıralar için oldukça mantıklı bir hamledir. Corona virüsü salgını bittiği zaman bu özelliğin Instagram uygulamasında kalmaya devam edeceği de düşünülmektedir. Instagram tarafından gelecek olan bu özellik hakkında düşünceleriniz nedir? Yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz