Romanya’dan geliştiriciler Instagram’da beğenileri göstermek için bir uzantı sundu

Bükreş merkezli bir analitik şirketi olan Socialinsider, beğenileri sosyal ağ Instagram’a geri döndürmenize olanak tanıyan bir tarayıcı olan Chrome için The Return of Likes eklentisini piyasaya sürdü . TechCrunch portalı buna dikkat çekti.

Socialinsider’a göre, beğenileri saklamak “bir insanın sosyal ağlarda yaşamını çok zorlaştırıyor”, bu yüzden bu uzantı ile karşılaştılar. Şirket ayrıca sunucularına hiçbir veri gönderilmediğini belirtiyor.

Uzantıyı yükledikten sonra, kullanıcılar hem Instagram hem de yorum sayısını hem de Instagram altında görmek mümkün olacak. Hesabın sahibi, beğenileri gizlenmiş olanların seçimine girdiyse, yardımcı programı kullanarak bile tepkiyi tam olarak kimin bıraktığını göremezsiniz.

TechCrunch muhabirleri, uzantının hizmetin politikasını ihlal edip etmediğini ancak henüz bir yanıt alamadığını Instagram’dan bulmaya çalıştı. Şirket , özellikle reklamlardan kazananlar için, insanlar için beğenilerin önemini anladığını belirtti .

Kasım ayının başlarında, platform resmen dünyanın her yerindeki gizli beğenileri test etmeye başladı . Bu şekilde, sosyal ağ, kullanıcıların tepki sayısından çok içeriğe daha fazla dikkat etmelerini istiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz