Günümüzde Instagram uygulaması çok çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Her türlü şeye hitap eden bu uygulamayı bazı insanlar fotoğraf ve video atmak için kullanırken bazı insanlarda hikaye atmak ve mesajlaşmak için de kullanmaktadır. Bugün ise sizlere Instagram da kaliteli hikaye oluşturmak için yardımcı olacak olan uygulamalardan bahsedeceğiz.

Öncelikle Instagram uygulamasının içerisinde ek bir uygulama kullanmadan atacağınız hikayeleri düzenleyebilirsiniz. Pek çok Instagram kullanıcısı bu yolu kullanırken pek çok Instagram kullanıcısı uygulamanın kendi özelliklerinin onlara yetmediğini ileri sürerek çeşitli uygulamalara yönlenmektedir.Çeşitli uygulamalar kullanarak atacağınız hikayelerde düzenleme işlemleri yaparak kaliteli hikayeler oluşturmak mümkündür. Instagram hikayelerini düzenlemek için günümüzde kullanılan birçok uygulama mevcuttur. Bunlardan bazılarını size tavsiye ederek kısaca bilgiler vereceğiz.

İlk olarak size önerebileceğimiz uygulama “Over” dır. Over uygulaması içerisinde pek çok özellik bulunduran muazzam bir uygulamadır. Bu uygulamanın yazı tipleri, şablonları, fotoğraf ve video düzenlemeleri oldukça ayrıntılıdır. Sizlere ikinci olarak önerebileceğimiz bir diğer uygulama ise “Storyluxe” dir. Bu uygulama içerisinde film şablonları, neon çiçek şablonları gibi pek çok özellik bulundurmaktadır. Üçüncü bir uygulama olarak sizlere gönül rahatlığıyla “Canva” uygulamasını önerebiliriz. Bu uygulama ile beraber hikayelerinizde ki yazı tipini ve fotoğraf ya da videonun görüntüsünün renklerini çeşitli pek çok düzenlemelerle ayarlayabilirsiniz. Bu konu ile alakalı soru ve görüşlerinizi yorum aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz