Bu yazımızda Instagram profili kapalı olan kişileri nasıl görebileceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Aşağıda yer alan maddeleri dikkate alarak stalk yeteneğinizi daha da arttırabilirsiniz. Gizli hesaplar sadece tanıdıklarının yer almasını isterler ve özel hayat kavramı ile herkesin profiline girmesini istemezler. Siz de başka birinin gizli hesabını merak ettiyseniz ve istek atamıyorsanız bu hesap hakkında daha detaylı bilgi almanıza yardımcı olacağız.

Eğer karşı tarafın hesabını merak ediyorsanız ve siz takip edemiyorsanız başka bir arkadaşınıza takip ettirin. Karşı tarafın isteği kabul etmesi sonucu gizli hesabı görmüş olabilirsiniz. Takip edecek arkadaşınız yok ise fake hesap açabilirsiniz. Yani sahte hesap üzerinden o kişiye istek atıp profiline bakabilirsiniz. Başka bir yöntem ise kullanıcı adını Google üzerinden aratmak olacaktır. Merak ettiğiniz kişinin adını yazıp Google’da aratırsanız o kişinin birkaç fotoğrafını görebilirsiniz.

Instagram görüntüleyici siteler üzerinden öğrenebilirsiniz. Google tarafından bu tür siteleri aramak biraz zor olsa da olumlu sonuç alabilirsiniz. Her site hemen bu durumu sağlamaz ve özel profillerin birkaç dakika içinde açılıp görünmesini sağlayabilirsiniz. Görüntüleme özelliğini sağlayan kuşkulu adlara sahip dizi sitelerine yönlendirebilirsiniz.

Bu sitelere giriş yapmanızı ne kadar önermesekte giriş yapmak isteyenler için site isimlerini vereceğiz. Bu siteler, Instaspy ve Private Instaviewer gibi anahtar kelimeler sayesinde bulabilirsiniz. Biz bu kadar uğraşmanızı tavsiye etmiyoruz ve en mantıklı yöntemin sahte hesap açmak olduğunu belirtmek istiyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz