Instagram’dan Boomerang uygulaması çıktı. Instagram’dan Boomerang uygulaması videoları geri sarıyor ve ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor.

Instagram, fotoğraf paylaşımı, kolaj yapma ve video paylaşımı gibi özellikleri barındıran Layout ve Hyperlapse uygulamalarına bir yenisini ekledi. Bu uygulama Boomerang oldu.

Instagram’dan Boomerang, tıpkı adının anlamı gibi bir işleve sahip. Uygulamada bir buton bulunuyor. İster ön kameranızı ister arka kameranızı kullanmanız mümkün. Butona sadece bir kere bastığınızda, uygulama kamerayı kullanarak ard arda 10 fotoğraf çekiyor. Sonra bunlardan bir video oluşturuyor. Geriye sararak ortaya farklı görüntüler çıkarıyor. Bunu isterseniz Instagram, Facebook ve benzeri sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz ya da sadece cihazınıza kaydederek saklayabiliyorsunuz.

Boomerang uygulaması hem Google Play’de hem de App Store’da kullanılabilir durumda. iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu olan Boomerang için iOS 7.0 ve üstü işletim sistemi gerekmekte. Android cihaz kullanıcıları için ise Android 4.3 ve üstü işletim sistemi gerektiğini belirtelim.

Boomerang uygulaması indir:

[appbox googleplay com.instagram.boomerang]

[appbox appstore 1041596399]

instagram'dan boomerang ekran goruntusu

Instagram’dan Boomerang Uygulamasının Özellikleri:

  • İster ön ister arka kamerayı kullanarak mini videolar oluşturma
  • Tek butona basarak 10 fotoğrafı arka arkaya çekme ve video hâline getirme
  • Fotoğrafı birbirine ekleyerek hızlı ve geri döngüde bir video oluşturma
  • Sosyal ağlarda paylaşabilme ve cihaza kaydedebilme
Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz