Bu yazımızda sizlere Instagram fotoğraf indirme yöntemleri konusunda bilgi vereceğiz. Popüler sosyal ağlar arasında yerini alan Instagram, kendi uygulamasında direckt olarak fotoğraf indirmek için bir seçenek sunulmamaktadır. Fakat Instagram üzerinden fotoğraf ya da video indirmenin birçok yönteminin olduğunu belirtebiliriz. Fotoğraf indirmek isteyenler için Android, iOS ya da web üzerinden basit çözümler bulunmaktadır.

İlk olarak Web üzerinden nasıl indireceğiniz konusunda bilgi verelim. Instagram’da kaydetmek istediğiniz içeriğin sağ kısmında yer alan URL’i kopyalayın ve daha sonra Downloadgram.com adresine giderek kopyaladığınız URL’yi yapıştırın. Alt kısmında yer alan indir butonuna basarak istediğiniz içeriği indirmiş olursunuz.

İkinci olarak iPhone üzerinden Instagram fotoğraflarını nasıl indireceğiniz konusunda yardımcı olalım. Bu durum için geliştirişmiş uygulamalardan birini indirmeniz gerekiyor. ‘Instant SaveQuickly Repost’ uygulamasını App Store üzerine indirerek cihazınıza kurun. Daha sonra uygulamaya giriş yapın ve Instagram’dan indirmek istediğiniz resim ya da videonun URL’ini kopyalayın. Instant SaveQuickly Repost uygulamasında karşınıza çıkan yere kopyaladığınız linki kopyalayın. Bu adımlar sayesinden istediğiniz resim ya da videoyu indirmiş olursunuz.

Son olarak Android cihazlar için hangi uygulamayı kullanacağınız konusunda bilgi verelim. QuickSave adında olan uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan Instagram anahtarını açmanız gerekiyor. Daha sonra Instagram uygulamasına geri dönüp indirmek istediğiniz resim ya da videonun URL’ini kopyalayıp uygulamaya yapıştırdığınız zaman otomatik olarak indirilecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz