İnternetin yeni bir iletişim ağı olması ile birlikte artık dünyamızda pek çok şey değişmiş durumda. Neredeyse çağ atlamış gibi gözüksek de yine insanlar metotları değiştirseler bile temel işlevler için bazı yardımlara ihtiyaç duyuyor. Özellikle teknolojinin ulaştığı noktada çözülebilen ve geçmişteki yaptıklarımızın çok daha kısa sürede halledilebilen çözümler kullanılmaya başlandı. İster istemez artık herkes bir akıllı telefon sahibi olurken yaşanan gelişmelere de kayıtsız kalamıyor ve çeşitli özelliklerden, uygulamalardan faydalanıyor. Salt iletişim aracı olmaktan çıkarak gündelik yaşamımızın vazgeçilmez aksesuarı halini aldı. Hal böyle olunca sermaye sahipleri ve işlerini büyütmek isteyenler, atılımda bulunacak kişiler direkt internet, bilgisayar, mobil anahtar kelimeleri üzerinde yoğunlaşıyor. Sosyal medya gibi artık diğer güçler tarafından zor kontrol edilebilen hatta kontrolün imkansızlaştığı dünyada kişiler kendi gündemini oluşturabiliyor. Organizasyonun, toplumsal diyaloğun önemli mevkiler ile birleşmesi de aynı paralelde kolaylaşıyor. Instagram ve benzeri ürünler en çok rağbet görenlerden.

İnsanlar duygu ve düşüncelerini dile getirirken arkadaşlarını ekleyip sohbet edebiliyorlar, yeni insanlarla tanışabiliyorlar. Platformların güncelliğini ve aktiflik oranını arttırmak adına paylaşımsal metotlar var. Çekilen fotoğraflar, selfieler başta Instagram olmak üzere her ağda paylaşılıyor. Son dönemlerde fenomenlerin çoğalması, geçmişin üne kavuşmak isteyen gencinin artık daha kaliteli fotoğraflarla on binlerce yüz binlerce takipçiye ulaşma çabasına döndü. Kendilerine yardımcı olacağını düşündüğümüz bazı uygulamaları liste biçiminde hazırlayarak sunuyoruz. Android işletim sistemine özel olduğunu belirtirken birçoğunun diğer sistemlerde de en iyi şekilde çalışabileceğini söyleyebiliriz.

Android’deki En İyi Instagram Destek Uygulamaları

Bir bakıma Instagram kullanımına destek boyutunda niteleyebileceğimiz yazılımlar sizleri dar alanlarda kalmaktan kurtaracak, pazar içerisindeki yerinizi büyütecek. İşinize yarayan pek çok uygulamayı telefonunuzda barındırırken neredeyse hepsi kendi başına farklı yönlere hitap ediyor. Google Play Store‘a yüklenen ve hemen hemen tümünün ücretsiz sunulduğu ürünleri edinip sosyal ağdaki imajınıza pozitif etki katabilirsiniz.

crowdfire

Crowdfire – Go Big Online

Her çeşit insanla karşılaşacakken sizinle aynı amacı güden kullanıcılarla birlikte ortak hedefe beraber ulaşabilirsiniz. Binlerce satıcı, yazar, işletme gibi farklı farklı meslek gruplrından kişiler mevcut.

[appbox googleplay com.justunfollow.android]

snapseed

Snapseed

Görsel artık internetin vazgeçilmez unsuru. Bu nedenle kaliteli fotoğrafları güzel efektlerle süsleyerek popüleştirme imkanınız bile var. Google tarafından geliştirilen fotoğraf düzenleme uygulaması Snapseed de sadeliği ve şıklığı sunuyor. Sadece renk, ışık gibi parametrelerle değil boyutlarda da değişilik yapabiliyorsunuz. Düzenleme yazılımlarının olmazsa olmazı efektlerde de ötekilerden değişik ve güzel temaları fotoğraflarınıza koyacaksınız.

[appbox googleplay com.niksoftware.snapseed]

hashtags-for-instagram

HashTags

Paylaşım yaparken Hashtas yani Türkçe’ye çevirirsek etiket ekleyerek ilgili alanlarda fotoğrafları yayınlayabiliyorsunuz. Böylece o etikete, hashtage ilgi duyan, tıklayan kitleye hitap edebilecek oradakilerle bağlantı kurabileceksiniz.

[appbox googleplay com.kimcy929.hashtags]

instagetter-instagram

InstaGetter

Takibe takip ile karşılık vermek bu camianın kabul gören tavırlarından. Yine sizi takip edeni takip etmediğiniz taktirde ise kısa bir süre sonra kişinin sizi takipten vazgeçtiğine şahit olacaksınız. Bu nedenle eğer siz de bu yönde düşünceler taşıyorsanız takipte bulunduğunuz kişiler arasında sizi takip etmeyenleri merak ediyorsunuzdur. Yazılım sayesinde bahsettiğimiz kıstastaki profilleri bularak işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

[appbox googleplay com.mcteng.instagetter]

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz