Bu yazımızda sizlere Instagram hesabını dondurduğunuz zaman ya da hesabınızı geçici olarak kapattığınız zaman karşınıza çıkan boş sayfanın çözümü konusunda yardımcı olacağız. Eğer siz de Instagram hesabınızı geçici olarak kapattıysanız ve ardından bu sorun ile karşılaştıysanız bu yazımızda sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Hesabınızı kapatma işlemlerini tamamladınız ve karşınıza boş sayfaya yönlendirme sorunu çıktı ise bu size ait bir sorun değildir. Genel olarak kullanıcılarda yaşanan bir sorundur. Instagram tarafından kaynaklanan sunucu hatası sonucu bu durum kendini belli etmektedir.

Bu durumun çözümü için yani hesabınızı geçici olarak kapatma işlemini gerçekleştirmek için birkaç saat ya da birkaç gün sonra tekrar deneyin. Mobil cihazlar üzerinden bu işlemi gerçekleştiriyorsanız ‘instagram.com’ adresi üzerinden giriş yaparak hesap kapatmak işlemini yeniden deneyin.

Başka bir çözüm yolu olarak, kullandığınız tarayıcı dışında farklı bir tarayıcı üzerinden Instagram adresine girip kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek tekrar deneyin. Chrome, Yandex, Safari, Explorer tarayıcılarından ayrı ayrı hesap kapatma işlemini denemenizi tavsiye ederiz. Bu yolları deneyerek hesabınızı dondurma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz