Instagram, kullanıcıların hangi özelliği görmek istediğini keşfetti ve yeni uygulamasını çıkardı. Bu uygulama sayesinde çektiğiniz fotoğraflarla kolaj yapabilecek ve paylaşabileceksiniz.

Layout uygulaması Instagram tarafından duyuruldu. Bu uygulama sayesinde artık çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz gibi kırpabilecek, birleştirebilecek, ayna gibi istediğiniz efekti ya da çerçevelerden istediğinizi ekleyerek paylaşabileceksiniz.

layout_ios_2

Instagram’ın fark ettiği üzere ayda 300 milyon aktif kullanıcı içinde her 5 kullanıcıdan biri kolaj fotoğraf paylaşıyor. Üstelik bu kolajları üçüncü parti uygulamaları kullanarak yapıyor. Bu durum Instagram’ı harekete geçirmiş ve geliştiriciler yeni uygulamayı sunmuş.

Layout_Sample-7.0

Layout uygulamasının şimdilik sadece iOS uygulaması indirilebilir durumda. Ancak birkaç ay sonra Android uygulaması da hazır olacak. Yeni uygulamayı kullanmak için aktif Instagram kullanıcısı olmanız gerekmiyor.

Layout iOS uygulamasını indirin:

[appbox appstore 967351793]

Bu uygulama sizin en fazla dokuz fotoğrafı kullanarak bir kolaj oluşturmanızı sağlıyor. Instagram ayrıca 12 farklı layout ile çalışılabileceğini ve bunların güncellemelerle geleceğini belirtiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz