Apple, geçtiğimiz yıl Eylül ayında cihazlarımıza getirmiş olduğu iOS 12 güncellemesinin en büyük dördüncü güncellemesi 12.4 güncellemesini bugün yayınladı. Bu bakımdan bir önceki sürüm ile arasında tam iki aylık bir süre olduğunu görüyoruz.

iOS 12.4 ile beraber bir özellik geldi ve bu özellik ile beraber, iPhone değişimlerinizde kablosuz olarak yeni iPhone’a verilerinizi aktarmanız mümkün hale geldi.

iOS 12.4 çıktı! İşte tüm detaylar!

Apple News uygulamasına baktığımızda keşfedilen sorunların çözüme kavuştuğu 12.4 ile Apple Watch kullanıcılarının çok fazla sevineceği kesin. Çünkü WatchOS 5 ile karşımıza çıkan büyük güvenlik açığı Walkie-Talkie kapanarak yeniden hizmete başladı.

Bu bakımdan Apple Watch kullanıcıları eskisi gibi telsiz iletişim kurabilecekler. Telsiz konuşması yapmak isteyenlerin birbirlerine davet göndermeleri yeterli oluyor. Ardından ise tek tuş ile karşıdaki arkadaşınıza ses gönderebilirsiniz.

Güncellemeyi kurmak isteyen kişiler, Ayarlar – Genel ve Yazılım güncelleme menüsü üzerinden güncellemeyi indirebilir ve kurabilir. iTunes uygulaması ile bilgisayar üzerinden de kurabilirsiniz.

iOS 12.4 güncellemesini alacak cihazlar!

– iPhone XS Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8
– iPhone 8 Plus
– iPhone 7
– iPhone 7 Plus
– iPhone 6s
– iPhone 6s Plus
– iPhone 6
– iPhone 6 Plus
– iPhone SE
– iPhone 5s
– 12.9 inç iPad Pro – 2. nesil
– 12.9 inç iPad Pro – 1. nesil
– 10.5 inç iPad Pro
– 9.7 inç iPad Pro
– iPad Air 2
– iPad Air
– iPad 5th generation
– iPad mini 4
– iPad mini 3
– iPad mini 2
– iPod touch – 6. nesil

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz