iOS 12 Kullanıma Hazır, Hemen İndirin!

Apple tarafından birkaç aydır beta sürecini yaşayan iOS 12 işletim sistemi, belirli bir kitle tarafından deneniyordu. Beta süreci neticesinde hatalarından kurtulan sistem, daha güvenli ve stabil hale getirildi. Nitekim geliştiriciler ve halka açık bir şekilde sunulan beta süreci sonrasında sona gelindi ve akabinde son sürüm yayınlandı.

iOS 12 Nasıl İndirilir?

Her yıl güncelleme yayınlamayı ihmal etmeyen Apple, bu yılsa belirli iPad ve iPhone modelleri için iOS 12 sürümünü görücüye çıkardı. Peki, iOS 12 nasıl indirilir? Bu sorunun cevabı oldukça basit denilebilir. Yapmanız gereken tek şey, ayarlar > genel > yazılım güncelleme sayfasına uğramanız, indir ve yükle seçeneğine dokunmanız.

Söz konusu yolu takip etmeniz sonrasında yeni sürüm cihazınıza indirilecek ve kısa süre içerisinde yüklenmiş olacak. Yükleme işlemi için cihazınızın bataryası en az %50 oranında dolu olmalıdır. Ayrıca indirme işleminin süresi sahip olduğunuz internet bağlantısına göre değişkenlik gösteriyor. Eğer hızlı bir bağlantıya sahipseniz saniyeler içerisinde yeni sürümü indirmeniz mümkün.

iOS 12 Yenilikleri

Grup bildirimleri özelliği neticesinde ekranda beliren çoklu bildirimleri tek bir noktada toplayan yeni iOS, böylelikle görüntü ve kontrol gibi hususları daha etkili hale getiriyor. Ayrıca performans anlamında oldukça gelişmiş bir sürüm söz konusu. Bir önceki versiyona oranla iki kata kadar daha hızlı bir sistemin varlığından bahsedilebilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz