iOS 13.1.2 güncellemesi yayınlandı ve iPhone’nun bazı sorunları bu güncelleme ile beraber giderildi. Apple’ın iOS 13.1.2 güncellemesi ile sunduğu yenilikleri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Sistem hızlandırılması ve karanlık mod gibi birçok yeni özellik ile beraber yeni güncelleme geldi. iOS 13.1 ve iOS 13.1.1 güncellemeleri ile iPhone’larda meydana gelen birçok sorun çözüme kavuştu.

Apple tarafından gelen 13.1.2 güncellemesinden sonra kamera, Bluetooth, iCloud gibi özelliklerde sorunlar giderildi. iOS 13.1.2 güncellemesi yayınlandı ve sorunlar artık ortadan kalktı. iCloud yedeklemesi olurken ilerleme çubuğu ile alakalı hata ortadan kaldırıldı. Kameranın bazen çalışmaması ile alakalı sorunlarda iOS 13.1.2 ile giderildi. Homepod kısayolları çalışmaması ile alakalı hatalar kaldırıldı. Ekran kalibrasyon verileri kaybolma sorunu giderildi. Bluebtooth kopma problemleri de bu güncelleme sayesinde düzeltildi.

Eğer siz de iOS 13.1.2 güncellemesini almak istiyorsanız Ayarlara giriş yapın. Daha sonra genel, yazılım güncellemesi adımlarını takip edin. Bu alan üzerinden güncellemenin size gelip gelmediğini görebilirsiniz. iPhone 6 ve üst modelleri bu güncellemeye sahip olacak. Bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz