Pwn20wned, an itibariyle Twitter hesabı üzerinden Unc0ver v4.0.0 Jailbreak aracını duyurdu. Bu yeni jailbreak aracı ile A12 ve A13 yongaya sahip iOS 13 ve iOS 13.3 sürümleri arasında jailbreak yapılabilir oluyor. İşte detaylar…

Apple çıkarmış olduğu cihaz ve donanımlarla beraber kendisini geliştirmesinden ötürü çok güzel stabil bir işletim sistemi sunuyor. Android telefonlarda kıyaslandığında ise donanım olarak geride görünüyor gibi dursa bile performans bakımından daima en üst seviyede.

Yinede iPhone kullanıcıları tüm bu güzelliklere rağmen bazı sınırlardan dolayı rahatsız olabiliyor. Kullanıcılar bu duvarları aşmak için bir jailbreak gereksinimi duyuyor. Bu sefer ise iOS A12 ve A13 yongalara da jailbreak aracı yayınlandı.

iOS 13 için jailbreak yayınlandı

Unc0ver Jailbreak, güncellendi ve yeni güncellemeyle beraber yeni iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR cihazlara da destek geldi. Bu yeni cihazlar haricinde A12 ve A13 yongalara sahip iOS 13 – 13.3 sürümlerini çalıştıran cihazlar da yeni jailbreak yapabilir.

Unc0ver 4.0.0 dosyalarını buradan indirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz