Apple şimdi uyumlu cihazlar için iOS ve iPadOS 13.2.3’ü piyasaya sürüyor. Güncelleme yaklaşık 90 MB boyutundadır, ancak gerçek boyut cihaza göre değişiyor.

Bu güncellemedeki değişikliklerin listesi şunları içerir:

Posta, Dosyalar ve Notlar içinde sistemde arama ve arama yapmama sorununu giderir
Mesajların ayrıntıları görünümünde fotoğrafların, bağlantıların ve diğer eklerin görüntülenmeyebileceği bir sorunu gideriyor.

Uygulamaların arka planda içerik indirmelerini engelleyebilecek bir sorunu gideriyor
Mail’in yeni mesajları almasını engelleyebilecek ve Exchange mesajlarına orijinal mesaj içeriğini ekleyip alıntı yapamayacak sorunları çözüyor.

En son güncelleme, Apple’ın geçen ay iOS’i piyasaya sürmesinden bu yana ortaya çıkan bir dizi yamada daha bir başka. İşletim sistemi kesinlikle istikrarlı bir durumda serbest bırakılmadı, ancak Apple o zamandan beri sürekli olarak güncelleme yapıyor ve kesinlikle çıktığından daha iyi durumda. En son güncellemeler, kullanıcıların son birkaç hafta içinde fark ettikleri daha küçük hataları giderdi ve belki biraz daha fazla kalsa da, Apple’ın onlardan haberdar olması ve bir düzeltme üzerinde çalışıyor olması muhtemel.

En kararlı performans için otomatik güncellemeleri etkin tutmanızı ve her yeni yamayı indirmenizi kesinlikle öneriyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz