Kısa bir süre önce Apple tarafından iOS 13.4 yayınlanması gerçekleşti. Şimdi ise iOS 13.4.1 güncellemesi kullanıcılar ile buluşacak. İki hafta önce yayınlanan iOS 13.4’te yer alan sorunları gidermek için iOS 13.4.1 güncellemesi yayınlanacak. Bu yazımızda sizlere iOS 13.4.1 güncellemesi ile beraber giderilecek olan sorunlardan bahsedeceğiz.

iOS 13.4 yüklü olan cihazların daha eski sürümlerinden yaşanan FaceTime sorunu iOS 13.4.1 güncellemesi ile giderilecek. Ayrıca iOS 13.4 güncellemesi yüklü olan cihazların Hızlı Eylemler menüsünde yer alan Bluetooth’un seçimi gerçekleşmiyor. Bu sorunda ayarlar üzerinden giderilecektir.

Yaklaşık 110 MB boyutunda olan güncelleme, ana sorun dışında tespit edilen birçok ufak tefek hataları da yok edecek. iOS 13.4 kullanıcıları için iOS 13.4.1 güncellemesi geldi ve iPad kullanıcıları için de iPadOS 13.4.1 yayınlandı. Gelecek olan iPadOS güncellemesi ile Hızlı İşlemler kısmında yer alan Bluetooth sorunu giderilecektir.

iPad Pro 12.9 inç ve iPad Pro 11 inç cihazlarda el feneri açılmamasına neden olan sorun iPadOS 13.4.1 güncellemesi ile ortadan kaldırılacak. Eğer siz de güncellemeyi indirmek istiyorsanız Ayarlar- Genel- Yazılım Güncellemesi adımlarını takip ederek gelen güncellemeyi indirebilirsiniz. Bakalım gelen güncelleme sonrasında sorunlar yok olacak mı? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi de yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz