Apple tarafından iOS 13 cihazlar için güncelleme gelmeye devam ediyor. Bu yazımızda ise size gelen iOS 13.4.5 güncellemesinden bahsedeceğiz. Bu güncelleme hakkında pek bir detay yer almasa da, iOS 13.4.5 güncellemesi dün itibariyle yayınlandı. Apple, iOS 13.4.5 beta sürümünü kullanıcılarla buluşturdu. Kısa bir süre önce iOS 13.4 ve iPadOs 13.4 yayınlandı. Gelen güncellemelerde yer alan hatalardan dolayı birçok kullanıcı şikayette bulundu. Bu şikayetler ardından gelen iOS 13.4.5 güncellemesi kullanıcıları oldukça mutlu edecek.

17F5034c seri numaralı olan iOS 13.4.5 güncellemesi, 3.65 GB olarak düzeltmeleri gerçekleştirecek. Apple iOS 13.4.5 güncelleme ile beraber iPadOS 13.4.5, macOS Catalina 10.15.5 ve tvOS 13.4.5‘i de kullanıcılarla buluştu. Ayrıca iPhone 9’un kısa bir süre içerisinde tanıtılacağına dair söylentiler de yerini almaktadır. Resmi bir açıklama bulunmasa da dün itibariyle iOS 13.4.5 beta sürüm geliştiricisi kullanıcılara sunuldu. iOS 13.4.5 beta güncellemesinin farklılıkları da kullanıcıları sabırsızlandırdı.

Gelen güncelleme ile cihazda ne gibi değişiklikler olacağı konusunda şu an için bilgi verilmedi. Yeni güncelleme ile gelen değişiklikler kısa bir süre sonra kendini belli edecek. iPhone SE ve iPhone 6S dahil olmak üzere tüm cihazlara yüklenebilecek olan beta güncellemesini ayarlar üzerinden indirebilirsiniz. Eğer iOS 13.4.5 güncellemesini nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız, AyarlarGenelYazılım Güncelleme adımları üzerinden indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Siz güncellemeyi indirdiniz mi, eğer indirdiyseniz nasıl buldunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz