Çin merkezli bir internet sitesi tarafından Apple’ın iOS 13.4’ü yarından itibaren kullanılmaya başlayacağına dair açıklama yapıldı. ABD’li tüketiciler 17 Mart, Çinli tüketiciler ise 18 Mart itibariyle iOS 13.4’ü kullanmaya başlayacak. Hepimizin bildiği gibi iOS 13 sürekli güncellemelere maruz kaldı. Ortaya çıkan hatalardan dolayı sık sık güncelleme yayınlayan Apple, şimdi de iOS 13’ün son sürümü olan iOS 13.4’ü tüketicilere sunacak.

Apple’ın son sürümü iOS 13.4 ile beraber Çin’in ödeme platformu olan AliPay, Apple Pay ve Apple Wallet’i birleştireceği ortaya çıktı. Diğer bir iddiaya göre Çinli tüketiciler iOS 13.4 ile AliPay harcamaları için Apple Pay ve Apple Wallet’e uyumlu olacak. Ortaya atılan bu durum Çin’de olan iPhone sahiplerini oldukça rahatlatacak. Yayınlanacak olan iOS 13.4 güncellemesi ile yeni özelliklerde iPhone ile buluşacak.

iOS 13.4 ile beraber klasör paylaşımı, animoji çıkartmaları, yeni araçlar kullanıcılarla buluşacak. Apple tüm bu yeniliklerle beraber iOS 13’ün bilinen bazı sorunlarını da yok edecek. ABD ile 17 Mart’ta, Çin ile 18 Mart’ta buluşacak olan güncelleme Türkiye’ye ne zaman geleceği konusunda bir bilgi vermemektedir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz