Apple gündeme yeni bir hata ile düştü. Kısa süre önce iPhone işletim sistemlerine yayınlanan iOS 13.5 sürümü hata ile gündeme geldi. iOS 13.5 güncellemesini yükleyen iPhone kullanıcıları, App Store üzerinden güncelleme yapmak istediği zaman hata ile karşılaştı. App Store uygulama güncelleme hatası şikayetler üzerine gündeme düştü. Ortaya çıkan bu hata birçok kullanıcının aklını karıştırdı.

iOS 13.5 güncellemesi kısa bir süre önce yayınlandı ve Apple kullanıcıları bu güncellemeyi yükledi. Şikayetlere göre birçok uygulama güncellemesi App Store’da çıkmış gibi fakat uygulamalar kullanıcılar tarafından yeni güncellenmiş olarak göründü. Hatta Güncellemenin 8 gün önce gerçekleştiğini gösteren şikayetlerde oldu. Gelen şikayetler sonrasında ise Apple tarafından bir açıklama gerçekleşmedi.

Hatanın neden olduğu merak ediliyor ancak Apple bu konuda açıklama yapmadı ve ilerleyen günlerde açıklama yaptığı zaman sizlerle paylaşacağız. Daha önceden iOS 13.5 güncellemesinde uygulama açılmama sorunu yaşanmıştı. Şimdi de uygulama güncelleme hatası ortaya çıktı. Bu iki hatanın birbiri ile bağlantılı olduğuna dair düşünceler de yerini alıyor. Siz bu sorunu yaşadınız mı?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz