Kısa bir süredir iPhone 11 ile alakalı birçok haber gelmeye devam ediyor. Uzmanlar ve bazı anonim kaynaklar daima yeni iPhone modelleri için raporlarını sunmaya devam ediyor. Bu bakımdan iOS 13 için yeni görüntülerin de geldiğini belirtelim. Haziran ayı içerisinde düzenlenmesi beklenen WWDC etkinliği ile beraber tanıtılması beklenen iOS 13’de gece modu olabilir. 9toMac sitesi konu hakkında bazı paylaşımlarda bulundu.

Apple‘ın son zamanlarda çok iyi bir şekilde sağlık teknolojilerine ağırlık verdiğini görüyoruz. Yenilenen ve güncellenen Sağlık sorunlarını günlük Rapor adı altında bizleri karşılayacak. Elbette bütün gün ki raporlarınızı görmeniz mümkün oluyor.

Apple Haritalar uygulaması ise ev ve iş yeri gibi konumlarda daha basit bir ayarlama sunacak. Böylelikle istediğiniz konuma çok rahat ulaşabileceksiniz. Ek olarak ise Mail uygulamasına yeni gelen özellik ile istemediğiniz e-postaların önüne geçeceksiniz.

iPhone’umu Bul ve Arkadaş Bul uygulaması ise tek uygulama altında yer alacak. Tüm cihazlarınızı tek arayüz üzerinden yönetebileceksiniz.

Mesajlar uygulaması da değişiyor. iOS 13’de WhatsApp benzeri bir arayüze dönüşecek olan mesajlar hem daha az batarya harcayacak, hemde az göz yoracak. Bu modun ise saat ile çalışacağı bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz