iOS 13 3 Haziranda Açıklanacak!

Apple‘ın yıllık Dünya Geneli Geliştirici Konferansı’nı (WWDC) bu yıl 3-7 Haziran’da düzenlediğini zaten biliyorduk, fakat bugün şirket açılış konuşması için basın davetiyesi vermeye karar verdi. 3 Haziran’da Pasifik’te San Jose, Kaliforniya’da McEnery Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu davet ”acaba mı?” dedirtti.

Apple ilk kez yaklaşmakta olan iOS 13 hakkında konuşacak, bize yeni başlıklarını gösterecek ve istekli testciler için beta sürüm zaman çizelgesini açıklayacak. Sonlandırılan yineleme sonbaharda yeni iPhone’larla başlayacaktır. iOS 13’ün, bugünlerde tamamen öfke gibi görünen doğal bir karanlık modunu kullandığı söyleniyor. Google, en son Android Q beta sürümünde bunu ekledi.

Ayrıca Apple’ın diğer işletim sistemlerinin yeni sürümlerini watchOS (izlediği bir App Store için dedikodu desteği ile), tvOS ve macOS (iPad uygulamalarının iddia edildiği) açıklamasını bekleyebilirsiniz. Ve bunların hepsi sahnede zaman alacaktır ve bu da her zaman olduğu gibi, haberlerle dolu bir olay olacak.

Geçen yıl WWDC‘de donanım duyurusu yoktu ve şirket yeni MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarını tanıtmıştı ve bu seferde aynı olacak gibi görünüyor. Ancak Apple’ın “bir şey daha” ile ortaya çıkma kabiliyetini asla düşürmemelisiniz. Belki bir tek boynuzlu at ilan ederek dünyayı şaşırtacak? Davet, bunu ima ediyor gibi görünüyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz