Apple, geçtiğimiz günlerde iOS 14.2 güncellemesini herkese açmıştı. Bu sürümle birlikte; 100’den fazla yeni emoji, yeni duvar kağıtları gibi unsurlar kullanıcılara sunulmuştu. Ancak yeni iPhone ailesinde bazı sorunlar bulunuyordu. Özellikle iPhone 12 mini ekranı için bir sorun kısa süre önce gündem olmuştu. iOS 14.2.1 güncellemesi ise iPhone 12 serisindeki hatalara çözüm getiriyor.

Apple'dan iPhone 12 serisi için iOS 14.2.1 güncellemesi - TEKNOLOJİ Haberleri

iOS 14.2.1 ile yeni iPhone modelleri için önemli sorunlar gideriliyor
Bu sürüm ile birlikte, iPhone 12 ailesinde ortaya çıkan hatalar çözülüyor. iPhone 12 mini kısa süre önce dokunmatik ekranındaki sorun ile gündeme gelmişti. Kullanıcılar, ekranın altından yukarıya doğru kaydırma işleminin çalışmadığını söylemişti. Bu durum yeni sürüm ile düzeltiliyor.

iOS 14.2.1 güncellemesi; iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve Pro Max modelleri için yayımlandı. Güncelleme, daha önceki iPhone modellerine sunulmayacak. Bu sürümde; multimedya mesajlardaki hatayı, iPhone ses cihazlarındaki ses kalitesi sorunu ve iPhone 12 mini’de görülen kilit ekranındayken tepkisiz kalma sorunu çözülüyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz