iPhone 12 tanıtımı gerçekleştikten sonra tüm kullanıcılara sunulacak olan güncellemenin şimdilik yeni test sürümü yayınlandı. iOS 14 beta 3 geliştiricilere sunuldu. Daha önceden beta 2 sürümü 7 Temmuz tarihinde yayınlandı. 2 hafta sonra gelen yeni beta 3 sürümü kullanıcılar ile buluştu. Ayrıca iki hafta önce halka açık sürüm olan Public Beta sürümünün yayınlandığı bilgisini de sizlere vermiş olalım.

Gelen iOS 14 beta 3 sürümü yaklaşık 700 MB boyutunda. Gelen güncelleme ile beraber müzik uygulamasının simgesi yenilendi. Apple Müzik’te şarkılarınızı, albümlerinizi ya da çalma listelerinizi Snapchat üzerinden paylaşma seçeneği kullanıcılara sunuluyor. CarKey özelliği sayesinde iPhone ve Apple Watch’ları araç anahtarına dönüştürme özelliği ve App Library, Widget’lara birçok yeni özellik eklendi.

Apple’ın sanal asistanı olan Siri ise sadece tasarım açısından değil aynı zamanda ses konusunda da değişiklik gösterdi. iOS 14 beta 3 sürümü ile beraber App Clips özelliği sayesinde sıkça uygulama indirmenize gerek kalmayacak. Bazı uygulamaları indirmek yerine doğrudan açabileceksiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz