iOS 14’e ait olduğu düşünülen bazı bilgiler ortaya çıktı. Apple tarafından tanıtılması beklenen iOS 14 tanıtılmadan önce bazı özellikler internet üzerinden sızdırıldı. Vice’ın kaynağına göre böyle bir durum ilk kez ortaya çıktı. iOS 14 ile beraber gelecek olan özellikleri aşağıda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Sızdırılan özellikler arasında kalem için PencilKit API, Fitness uygulaması, iMessage güncellemesi, QR kod ile üçüncü parti uygulamaları test etme, yeni ana ekran. Sızdırılan bu özellikler iOS 14’e ait olabilir. Eğer iOS 14 sürümüne ait ise Apple yeni işletim sistemini resmi olarak tanıtmadan önce iptal etme sürecine girebilir. Apple tarafından haziran ayında WWDC’de iOS’un bir sonraki sürümünün ilk geliştiricisi beta sürümü kullanıcılar ile paylaşılacak.


Apple tarafından yapılan açıklamada ise “Şimdi 31. yılında WWDC 2020, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca yaratıcı ve yenilikçi geliştiricinin iOS, iPadOS, macOS, tvOS ve watchOS’un geleceğine erken erişim elde etmesi için bir fırsat olacak” şeklinde konuştu. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz