iOS 9.2 henüz yeni yayınlanmış olmasına rağmen Apple mühendisleri dünyanın en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olan iOS’un olabildiğince hızlı gelişmesi için yoğun mesai harcamaya devam ediyorlar. Öyle ki, şimdiden iOS 9.2.1 için gerçekleşen çalışmaların ilk meyvesi olan iOS 9.2.1 Beta 1 yayınlandı.

Sadece geliştirici programına dahil olan kullanıcılarına yönelik yayınlanan söz konusu güncellemenin boyutu 1.3 GB. Eğer siz de Apple test programına dahil olduysanız ilgili güncelleme bilgisini almış olmalısınız ya da çok kısa bir süre içerisinde alacaksınız.

iOS 9.2.1 Beta 1 Ne Vadediyor?

Geçmiş güncellemelerden edindiğimiz deneyimler ve bu güncelleme ile sunulan bilgileri dikkate alacak olursak, iOS 9.2.1 yenilikleri için pek bir şey ifade edemeyiz. Zira halihazırda var olan yeni bir işletim sistemi üzerine gelmiş iki ana güncellemenin ardından gelen bu yan paketin amacı tamamen tespit edilen hataların giderilmesine yönelik olmaktadır. Eğer bir yenilik beklenecekse o yeniliğin iOS 9.3 ile geleceği öngörülebilir.

iOS 9.2.1 Beta 1 guncellemesi

Performans iyileştirmeleri ve tespit edilen hataların giderilmesi amacıyla sunulan iOS 9.2.1 Beta 1 güncellemesi sonrasında yaşanacak düzeltmeler ve olası sorunları takip ederek sizlere aktaracağız.

Kaynak: Apple

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz