Oyun oynarken eğlenceli zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Birçok oyuncusu olan oyunlar ile daha da keyif alarak oynayabilirsiniz. Oyun oynarken seviye atlayıp, farklı hedeflere ulaşarak oyununuzu kalıcı hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere aradığınız farklı ve çok oyunculu olan oyunların isimlerinden bahsedeceğiz. İlginizi çeken oyunu indirerek sizde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

2010 yıllarının başlarında MOBA oyunu diğer rekabetçi oyun türüne göre üstünlük kazandı. 2016 yılında ise Overwatch’ın piyasaya sürülmesinin ardından Paladins ve  LawBreakers dahil olmak üzere kahraman nişancı türünde sayısız oyun gündeme düşmeyi başardı. Daha sonra PUBG’nin piyasada yer alması ile beraber savaş oyunlarına ilgi oldukça arttı. Birçok oyuncusu olan PUBG mobile fazlasıyla tutulan bir oyundur. Siz de PUBG oyununu tercih ederek oyunda bazı hedeflere ulaşabilirsiniz.

Fornite oyunu da bir ara popüler olan bir oyundur. İlk olarak, Xbox’a özel olarak PUBG’nin konsollarda lansmanı PS4 sahiplerine PUBG  üzerinden  Fortnite’a atlamak için bir neden verdi. Daha sonra, Fortnite’ın iOS’ta oynaması ücretsiz bir oyun olarak ortaya çıkması, iPhone veya iPad’i olan birçok kişi tarafından indirdi ve oyunu anında denemek isteyen herkes için cazip hale getirdi. Siz de bu oyun türlerini tercih ederek birçok oyuncunun da yer almış olduğu oyun türlerine katılmış olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz